נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

3 סוגי קינוחים נפלאים שתוכלו לתת כמתנה

קינוחים נפלאים

כניסה לבית חדש, לידה ויום הולדת הם חלק מרשימה ארוכה של אירועים שמובילים אותנו לחפש אחר קינוח שניתן להעניק במתנה. מדריך זה יציג בפניכם את 3 הקינוחים הטובים ביותר שתוכלו להכין לבד או לקנות במצבים מסוג זה. הישארו כאן ותהיו בטוחים שתצאו עם ההצעות שיסגרו לכם פינה.

 

קינוח מספר 1 – מגש פירות חתוכים

האפשרות הראשונה היא קינוח נפלא שכל אחד ישמח לקבל מכם במתנה. נדגיש שזו מתאימה למי שיש להם סבלנות, זמן פנוי ויכולת לעצב צלחות באופן מרהיב. שכן, בתור התחלה, יש צורך ביציאה לשוק הקרוב, כדי לחפש את הפירות המובחרים ביותר. לאחר מכן, צריך לבצע חיתוכים מיוחדים שניתן יהיה לסדר אותם על גבי מגש מעוצב. רק לאחר ביצוע הפעולות הללו, ניתן יהיה להעניק את המתנה לאדם קרוב.

פירות

קינוח מספר 2 – מארזי שוקולד איכותיים

אי אפשר לכתוב מדריך שמרכז את סוגי הקינוחים הנפלאים שתוכלו להעניק במתנה לאחרים, מבלי להציע אפשרות אחת שכוללת שוקולד איכותי. נדגיש שכאן אין צורך ביציאה מהבית. שכן, תוכלו לבצע רכישה מקוונת של מארזי שוקולד מאת דה קארינה.

כניסה לאתר של המותג המתוק, תאפשר לכם לבחור במארז המתאים ביותר ולשלוח אותו ישירות לביתו של מקבל המתנה. אם תשאלו אותנו, נאמר שאין ספק שזו המתנה הטובה ביותר שכל אחד ישמח לקבל.

 

קינוח מספר 3 – קעריות מוס נימוחות

האפשרות השלישית והאחרונה שתוצג במדריך זה תצריך מכם 2 מרכיבים שיש לכם בבית:

  1. חבילת שוקולד (מריר\ חלב\ שוקולד לבן)
  2. קרטון שמנת להקצפה

כדי להכין את הקינוח המושחת, תצטרכו תחילה להמיס את השוקולד במיקרוגל ותוך כדי להקציף את השמנת. לאחר מכן, יש לערבב את השניים, להעביר לכוסות חד פעמיות שמיועדות למוס ולעטוף אותן בניילון נצמד או נייר כסף. נמליץ להניח את הכוסות על גבי מגש פלסטיק, כדי שתוכלו להעביר את הקינוח מבלי שהוא ייפול וייפגם.

 

בחרתם להכין לבד את הקינוח? כדאי שתבדקו את הרכיבים מראש

אם החלטתם להעניק במתנה קינוח שתכינו במו ידיכם, עליכם לבחון מראש את רשימת הרכיבים שצפויים להיות בו. שכן, עליכם להיות בטוחים בכך שמקבל המתנה יוכל לאכול ממנו, מבלי להתמודד עם ענייני כשרות או טבעונות.

אם אתם רוצים לחסוך בכאב ראש, עדיף שתבחרו במתנה קנויה ותקראו את רשימת הרכיבים, כדי לבדוק שזו תואמת לאורח חייו של מקבל המתנה. אם תעדיפו להכין את הקינוח בעצמכם, תצטרכו לשים לב שאתם משתמשים במרכיבים כשרים ו\או מרכיבים מהוצמח.

 

השורה התחתונה

עד כאן רשימת הקינוחים הנפלאים שתוכלו להעניק במתנה לאדם קרוב. בשלב זה יש בידיכם את כל הפרטים, כך שתצטרכו רק להחליט אם תרצו להכין את הקינוח באופן עצמאי או שמא, תעדיפו לרכוש קינוח מוכן שיאפשר לכם להעניק את המתנה בראש שקט.

קינוחים נפלאים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אוכל