נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

אתם רוצים לקנות גריל? זה הצ'ק ליסט האולטימטיבי

אתם רוצים לקנות גריל_ זה הצ'ק ליסט האולטימטיבי

החלטתם שהחצר שלכם לא מושלמת בלי גריל, שיאפשר לכל המשפחה ליהנות ביחד מארוחות קלילות ומרגשות באוויר הקיצי? מגניב, אבל בחירה של גריל כיום כרוכה בסדרה של החלטות ובחירות, שקשורות גם למאפיינים ולמגבלות של המקום, גם לתשתיות ולתקציב שלכם וגם להעדפות האישיות שלכם. הכנו עבורכם צ'ק ליסט מסודר של כל ההחלטות בדרך לגריל המושלם עבורכם

 

סוג הגריל

ההחלטה הראשונה שאתם צריכים לקבל היא איזה סוג של גריל מתאים לכם. לכל אחד משלושת הסוגים העיקריים יש יתרונות וחסרונות משלו:

  1. גריל גז הוא נוח להפעלה ולשימוש והבישול עליו מזכיר ביותר בישול ביתי. בחירה בגריל גז דורשת ייעוץ ממומחים בתחום או לפחות בחינה של מותגים מבטיחים כמו weber genesis סדרת הגרילים.
  2. גריל פחמים הוא גריל שמקור החום שלו הוא פחמי עץ מבוערים, והוא מספק את חוויית המנגל הישראלית המלאה כולל ריח העשן והטעם האופייני.
  3. האופציה השלישית היא גריל חשמלי והיא האופציה הנפוצה פחות בארץ, אבל יכולה להיות מצוינת עבור מי שמתחיל לעסוק בצליית בשר על הגריל.

 

גודל הגריל

סוג הגריל משפיע על גודלו אבל לא רק הוא. כדאי לבחון את גודל המשפחה או את מספר הסועדים בארוחות עם מוזמנים כדי להחליט כמה להבות תעדיפו בגריל גז, או מה גודל משטח הצלייה בגריל פחמים. בבחירת גודל הגריל חשוב לזכור גם את התקופות שבין השימושים בו, בהם יידרשו לו ניקיון, תחזוקה ואחסון.

 

גריל נייד או קבוע

אם בחרתם בגריל חשמלי, סביר להניח שתבחרו גריל קטן ונייד, שתוכלו להעביר גם לחצר של חברים או לפארק עירוני. גם גריל פחמים הוא לרוב גריל נייד אבל ניתן למצוא אותו במגוון גדלים. גריל גז הוא לרוב גריל קבוע, בעיקר משום שהוא מופעל בעזרת חיבור לתשתית הגז. אם אתם מארחים הרבה אנשים, במקום אחד ובתדירות גבוהה, כנראה שתבחרו בגריל גז.

 

תוספות ייחודיות לגריל

ישנם סוגי גריל מתקדמים שמציעים שפע של תוספות ייחודיות כמו מבערי גז, חלל אחסון, מד חום מובנה, מנגנון הצתה אלקטרוני נוח ופשוט, ואפשרויות ותוספות רבות שיכולות להפוך את הגריל למטבח חוץ של ממש, עם מקרר, עם כיור ואולי אפילו עם מעשנה.

 

תקציב ומותג

גריל הוא מוצר שיש לו ספקטרום מחירים רחב מאוד. ניתן למצוא גריל בעשרות שקלים וגם גריל באלפי שקלים. כדאי להחליט על התקציב לרכישת גריל עוד לפני שיוצאים למצוא את הגריל של חלומותיכם, כדי שתוכלו להתמקד באפשרויות שרלוונטיות עבורכם.

 

לסיכום

שיקול דעת ומחשבה חשובים מאוד בבחירה נכונה של גריל. אם תעברו על כל סעיפי הצ'ק ליסט שהצגנו כאן, תוכלו להיות בטוחים שאתם לוקחים את כל הגורמים בחשבון ובוחרים את הגריל המושלם עבורכם שיהפוך את חוויית האירוח בחצר ביתכם לטעימה ובלתי נשכחת.

אתם רוצים לקנות גריל

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי